6 Şubat 2016 Cumartesi

Bobbi Brown || Luminous Moisturizing Treatment FondötenBugün size son zamanlarda severek hatta biraz abartıcam, bayılarak kullandığım Bobbi Brown markasının bir fondötenini anlatacağım. İsmi Luminous Moisturizing Treatment.Bendeki rengi serinin en açığı olan 0 Porcelain. Cilt tonunuza uyacak rengi bulabilirsiniz diye düşünüyorum çünkü baya bir ton seçeneği vardı.
Cam ve ağzı pompalı bir şişede geliyor.
 Devrim niteliğindeki, 2si 1 arada fondöteni Işığı Yansıtma Teknolojisi ile cilde alışılagelmiş inci ışıltısı yerine doğal bir aydınlık veriyor.İsminde de söylediği gibi nemlendirme vaadi olan bir ürün. Yani mat bitiş sevenler bu üründen hoşlanmazlar ama benim gibi aydınlık, fresh ve parlak cilt seviyorsanız mutlaka bir şans verin derim.

Tüm yüzüme 2 bazen biraz daha örtücülük istediğimde 3 pompa yetiyor. İnce yapılı, kapatıcılığı az ile orta arasında bir fondöten olduğu için günlük kullanıma çok uygun.
Ben gün boyu kalıcılığını arttırmak için yüzümün bazı bölgelerine ikinci katı da uyguluyorum. Bazen de ince bir transparan pudrayla sabitliyorum.

Özellikle kuru, normal ve t bölgelerini pudralamak kaydıyla karma ciltliler bu fondötenle anlaşabilirler.
Kesinlikle maske gibi durmuyor olması da büyük avantaj.


Fiyatı 140 lira. Bobbi Brown'ın online satış sitesinden, mağazalarından ya da Boyner'lerden bulabilirsiniz.

1 yorum: