22 Ağustos 2015 Cumartesi

Garnier // Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme JeliÇıktığında çok konuşulan ürünlerden Garnier'in Saf & Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeli'ni bir de benden okuyun.
Garnier'in temizleme ürünleriyle ilgili nötrüm diyebilirim. Bazen memnun kaldığım bazen de kalmadığım ürünler oldu.
Tüpte olan bu ürün oldukça yoğun kıvamlı ve yeşil renkte. Neem ismi Hindistan'da yetişen bir bitkiden geliyor. Ürünün içeriğinde de neem ağacı yaprakları ve çay ağacı yaprakları var. Özellikle neem ağacı yapraklarının sivilceye karşı çok etkili olduğu söyleniyor.
Jel yapıdaki bu ürünün gerçekten nohut kadarı tüm yüzüme yeterli oluyor. Ben durulamada ürünün yoğun kıvamı nedeniyle biraz zorluk çektim açıkçası.

İlk farkedilen yönü kullanımdan sonra verdiği ferahlık hissi. Benim yüzümün kuru bölgelerinde biraz sorun yarattı. Bu nedenle kuru ciltlilerin kullanırken dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.
Parabeni önemseyenlere de içinde paraben olmadığını belirtelim.


Siyah noktalarımla ilgili hiç bir avantajı olmadı ama içeriğindeki salisilik asitten olacak sivilcelerimi kuruttuğunu söyleyebilirim.
Bu arada göz çevrenize uygulamanızı önermem çünkü bende inanılmaz bir yanma oldu.
Açıkçası benim adıma makyaj temizliğinde çok başarılı olamadı ama normal cilt temizliğinde kullanmayı sevdim.Eğer denemek istiyorsanız 1 tl'ye mini boyları satılıyor. Bence önce onları kullanıp öyle karar verin. 
Siz bu ürünü kullandınız mı?
Sevgiler..

2 yorum:

  1. Aynen mini boyunu alıp denedikten sonra orjinal boyunu alıp kullandım halen kullanıyorum.Verdiği ferahlık ve aydınlık his hoşuma gidiyor.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Keşke bu tarz ürünlerin hep mini boyu olsa

      Sil