5 Ağustos 2015 Çarşamba

Trend Alarmı!!!!! Of The Shoulders

Sıcaklardan bunalmayan var mı? 
Hele ki Yaz boyu deniz kenarında değilseniz iyice hissedersiniz sıcağı. Bugün bahsedeceğim trend alarmı omuzları serinletecek cinsten.Off The Shoulders, omuzları açık bırakmayı sevenler için biçilmiş kaftan. 
Benim çok beğendiğim, güzel renk ve modellerle kombinlenince çok şık olabilen bir trend.Yine podyumdan sokağa taşınan bu trendde kendi isteğinizce omuzlarınızı açmanız tek şart. İster elbise ister bluz tamamen size kalmış.Dar elbiselerde inanılmaz seksi, daha salaş elbiselerle ise bohem ve rahat bir görüntü elde edebiliyorsunuz.
Ben abiyelerde de bu omuz dekoltesini çok seviyorum.
Şile bezi bluz ve gömleklerle de off the shoulders trendi güzel örtüşüyor. Kombin olarak ister kot şort, ister sigaret pantolon kullanın. Şayet size çok açık geliyorsa ya da durması gereken yerde durmayıp aşağıya inince rahatsız oluyorsanız yukarıdaki görselde Gisele Bünchen'ın yaptığı gibi ince askılı tercihlerde bulunabilirsiniz.Krep, saten, şifon, şile bezi, penye, dantel...
İstediğiniz kumaştan yapılmış ürünleri stilinize ekleyebilirsiniz.
Bu trendle ilgili küçük bir ipucu vermek istiyorum. 
Özellikle boynu kısa olanlar ya da omuzları dar olanlar bu trendi uyguladığında daha uzun bir boyun mesafesi ve normalinden daha geniş omuzlara sahipmiş gibi duruyor.
Özellikle floral desenli crop toplar ya da uzun elbiselerle çok yakıştırıyorum bu akımı. Bir de etnik desenler ve püsküller... Konserler, festivaller son hız devam ederken dolabınıza bir kaç tane bu tarz parçalardan eklemek kombin yapmanızı kolaylaştıracaktır.


Siz Off The Shoulders trendi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram: https://instagram.com/zorbeanne/
Twitter: https://twitter.com/zorbeanne
Mail: zorbeanne@hotmail.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder