3 Şubat 2015 Salı

Yves Rocher // Hair Repair Oil-Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Yağı
Şu saçlarımızdan çektiğimizi hiç bir şeyden çekmedik. Sık kestir derler, her gün yıkama derler, ısı uygulama derler...
Bu liste uzar gider..

Her bayan hayatının -şanslıysa sadece- bi döneminde saçlarından şikayetçi olmuştur. Ben de kısa aralıklarla renkten renge soktuğum yetmezmiş gibi defalarca perma yaptırdığım saçlarımla hala tam olarak sorunlarımı halledemedim.
Her markadan çeşit çeşit ürün almaktan ya ev dolup taşacak ya da saçlarım elimde kalacak :)
Bugün de Yves Rocher'den Aralık ayında aldığım ve çok beğendiğim bir saç ürününü inceleyeceğiz.
Plastik bir ambalajda gelen ürünümüz yağ formda ve bir çok muadilinden daha güzel kokuyor. 
Üstelik bu ürün maske!
 İçinde babassu,jojoba ve macademia yağları bulunuyor bir çok Yves Rocher ürünü gibi kötü içeriklerden bir anlamda arınmış. Paraben, silikon ve kolorant bulunmuyor. Onarıcı yağ karışımı olarak kısaca anlatabiliriz.
Saçınızı her yıkamadan önce dipten uca uygulayıp 10 dakika bekletiyorsunuz. Açıkçası ben her yıkamadan önce yapmıyorum çünkü maalesef her gün saçımı yıkıyorum.
Yağ karışımı ürünler ne olursa olsun çok sık kullanılınca özellikle saç uçlarını yıpratır. Bu nedenle haftada iki kere kullanıp 10 dakika bekletip yıkıyorum. Sonuç şa-ha-ne! Yumuşacık ve gerçekten parlayan saçlarım oluyor :)

Ağız kısmı delik olduğundan ürün ziyanı da olmuyor. Plastik ambalajı taşıma olayında da fazla ağırlık yapmıyor. Saçlarım uzun olmasına ve haftada 2 kullanmama rağmen çok bereketli bir ürün.
Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 25 tl. Yves Rocher mağazalarından ve online sitesinden satın alabilirsiniz. Ben yıpranmış uçlara sahip saçlarımla bu ürün sayesinde barıştım. Denemeye değer...

10 yorum:

 1. saç bakım yağlarını çok severim bunu da mutlak denemek isterim yazın için teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Saçları her gün yıkamak çoook kötü. Saçın kendi yağına ihtiyacı var

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet biliyorum ama o döngüye girdim artık:)

   Sil
 3. Saç maskesi arayışındayım şu sıralar çok teşekkürler deneyeceğim.
  Sevgiler blogkizsalseyler ♥

  YanıtlaSil
 4. Böyle bir ürüne çok ihtiyacım vardı. Hazır Doğum günü ayım olduğundan indiririm varken hemen gidip alayım.:)Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Bunu almayı düşünmüştüm ama biraz daha bekleteyim demiştim, benim için güzel bir öneri oldu kısa zamanda deneyeceğim :)

  YanıtlaSil