6 Temmuz 2015 Pazartesi

Sephora Alışverişim (Haziran 2015)
Selam!
Haftanın ilk gününde umarım keyfiniz yerindedir. Unutmayın nasıl başlarsanız öyle gider. Hadi biraz canlanın, enerjinizi toplayın ve sizde haftaya güzel başlayın.

Benim için en keyif verici yazılardan biri de yaptığım alışverişleri sizlerle paylaşmak oluyor. Geçtiğimiz günlerde Sephora'ya uğradım. Hem malum indirim vardı hem de biraz bakınmak istiyordum.

Bakalım aşağıdaki poşette neler varmış?

Ysl standı o kadar göz alıcı ki kendimi bir ürünle kandırıp zor uzaklaştım. Yeni çıkan farlarını ve dudak yağlarını ( dudak yağı mıydı adı lipgloss gibi hani ) denedim.
Bu allıkta çok güzel bir turuncu. Bu ara fazlasıyla pembe allık edindiğimden bunu da turuncu almak istedim. Fiyatı yüz küsür liraydı.

Yakında detaylı yazısı gelecek zaten, o nedenle kısa kesiyorum.Malum Sephora'nın indirimi başladı. Her defasında tekli far almayacağım diye gidip alıp geliyorum. 3 tane far 1 tane de allık aldım. Umarım farlar sadece dokusu ve görünen renginden ibaret değildir.
Farlar 10'ar lira allık 15 ti galiba.
Birde kuzenime doğumgünü hediyesi Naked 2 almaya gitmişken kendime ne zamandır istediğim Benefit'in Feelin Dandy kitini aldım.


Bunun içeriğiyle ilgili de detaylı yazı gelecek zaten. Fiyatı 115 liraydı yanılmıyorsam.

Benim Sephora alışverişim bu şekilde. Siz indirimden bir şeyler aldınız mı?

3 yorum:

  1. benefitin bu kitlerinden bende istiyorum önümüzdeki hafta sephora ya gidicem umarım bulurum bunlardan :)

    YanıtlaSil
  2. güle güle kullanın hepsini :-))

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil