4 Temmuz 2014 Cuma

Avon Moroccan Argan Oil
Saçlarımın yoluk ve bakımsız görüntüsü her geçen gün biraz daha düzeliyor. Ama yine de saç ürünleri denemelerim devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Avon'un uzun zamandır methini duyduğum bu argan yağını edindim.
Neden bu kadar olumlu yorumlar aldığını da ilk denememin ardından anladım.
Cam şişeli olmasına rağmen düşük gramajı nedeniyle hafif bir ürün. Nereye gidecek olursam olayım yanımda götürebiliyorum.
Böyle yağ formlu ürünlerin pompalı olması her zaman tercihim.

Saçlarım ıslakken, nemliyken ya da kuruyken fark etmeksizin iki pompa sıkıp iki elime yedirdikten sonra saçlarımın orta ve uç kısımlarına iyice uyguluyorum.

Sonuç gerçekten mükemmel...
Çalı süpürgesine dönmüş saç uçlarım bu ürün sayesinde güzel görünüyor. Verdiği parlaklık ve yumuşaklık inanılmaz hoşuma gitti.


Kesinlikle vıcık vıcık yağlı bir his ya da görüntü oluşturmadı.Tek kötü yanı çok çabuk bitiyor olması ama fiyatının uygunluğu ve istediğim sonucu vermesi nedeniyle bunu da pek dert etmiyorum.

Satış fiyatı 7-8 tl civarında. 
Eğer sizinde benim gibi şikayetleriniz varsa mutlaka denemenizi öneririm.

xoxo.

2 yorum:

  1. aynen tek kötü yanı çok çabuk bitiyor olması. bir süre şişesinin küçüklüğüne verdim ama sonra da çook güzel olduğundan zırt bırt kullandığım için de bitmiş olabileceğini düşündürdü bana :) ama gerçekten başarılıbir ürün

    YanıtlaSil
  2. Aynen benim icin de basarili urunlerden biri oldu.

    YanıtlaSil