27 Ocak 2014 Pazartesi

Garnier Roll-On Kapatıcı


Merhaba, umarım haftanız mutluluk, neşe ve huzur dolu olur.
Bu gün neredeyse bir senedir kullandığım ve hala bitmemesiyle beni şaşırtan Garnier'in kapatıcı roll-on ürününden bahsedeceğim.
Likit bir ürün olduğundan o kadar bereketli ki her gün "hala bitmedi" diye şaşırıyorum. Ürün kafein ve limon esansı içerdiğinden hem sabah kalktığınızda göz altı şişliğiniz oluşmuşsa onların inmesine yardımcı oluyor hemde limon esansının aydınlatıcı etkisiyle göz altlarınızda aydınlık fresh bir görüntü sağlıyor.
Bilyeli olduğu için hafif bir masaj etkisi de var. Ben masaj etkisinden çok bilyenin ferahlatma özelliğini seviyorum. Göz altlarıma bilyeyle uygulayıp parmaklarımla dağıtıyorum.
İnanılmaz hafif ve ince bir yapısı var. Kuru ya da yağlı farketmeksizin bence her cilt tipine uygun.

Kapatıcılık oranı için az demem doğru olur. Eğer siz kapatıcılığı fazla bir ürün arıyorsanız maalesef size bu ürünü öneremem. Benim gibi kapatıcıyı sadece makyaj bütünlüğünü sağlamak için kullananlardansanız ya da çok az bir kapatıcılığa ihtiyacınız varsa kesinlikle alıp deneyin.Yapısı hafif olduğu için dağıtmakta kolay. Benim için hem fiyat, hem sonuç, hem de kullanım açısından süper bir ürün.
En son baktığımda 16-17 tl idi fiyatı ama indirimlerde çok daha ucuza alabilirsiniz.

Görüşmek üzere...


5 yorum:

 1. Güle güle kullan :) En kısa zamanda bende deneyeceğim..

  YanıtlaSil
 2. elimdeki rival de loop kapatıcı bitsin bunu denemeyi düşnüyorum ben de:)

  YanıtlaSil
 3. Bende makyajimi tamamlamak icin kullanıyorum. İdeal bir ürün. Hafif ve ben burdayim demiyo.

  YanıtlaSil
 4. Bu ürün bende bittiği zaman atmiyorum temizleyip gözaltı kremlerimi bu nolur sayesinde yediriyorum :)) daha kolay oluyo :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok mantıklı fikir için teşekkürler

   Sil